Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Damian Ziółkowski 2021-12-29 0 komentarzy

Zadbaj o wizerunek firmy - postaw na profesjonalne mycie elewacji biurowca!

Zadbaj o wizerunek firmy - postaw na profesjonalne mycie elewacji biurowca!

Wielu przedsiębiorców bagatelizuje wygląd swojego biurowca, twierdząc, że zapewnienie czystości nie jest łatwe, szczególnie na wyższych piętrach. Rzeczywiście, żeby sprostać temu zadaniu, a jednocześnie nie narażać się na niebezpieczeństwo upadku, należy dysponować profesjonalnym sprzętem. Dlatego mycie elewacji warto zlecić specjalistycznej firmie. Jedną z nich jest Atom-Serwis Sp. z o.o. - przedsiębiorstwo, które cieszy się pozytywnymi opiniami na polskim rynku.

Ściany zewnętrzne są narażone na kontakt z wyjątkowo trudnymi do wywabienia zabrudzeniami. Są to głównie cząsteczki smogu i spaliny samochodowe, które głęboko wnikają w powierzchnię. Do tego dochodzi także problem z blaknięciem farb w wyniku długotrwałego oddziaływania promieniowania UV. Wszystko to sprawia, że potencjalny klient wchodzący do nieatrakcyjnego obiektu, może mieć niekorzystne pierwsze wrażenie.

Usunięcie takiego brudu przy pomocy tradycyjnych środków jest praktycznie niemożliwe. Wymagałoby to bardzo mocnego tarcia gąbką, co z kolei mogłoby spowodować uszkodzenia mechaniczne. Byłby to również czasochłonny proces.

Pracownicy profesjonalnej firmy korzystają z nowoczesnych, nieinwazyjnych dla powierzchni metod. Czyszczenie elewacji odbywa się z zastosowaniem myjek ciśnieniowych oraz specjalnych szczotek elektrycznych z delikatnym włosiem. Dzięki temu możliwe jest dokładne usunięcie zabrudzeń zarówno z powierzchni szklanych, jak i tynku czy aluminium, bez ich niszczenia. Co więcej, wykorzystywanie takiego nowoczesnego sprzętu pozwala na umycie nawet trudno dostępnych zakamarków. Klient może zatem liczyć na to, że cały jego budynek odzyska dawny blask i stanie się swoistą wizytówką przedsiębiorstwa, która pomoże w budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy.

 

Zostaw komentarz