Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Małgorzata Wójcik 2022-04-28 0 komentarzy

Transport międzynarodowy – sprawdzona firma

Transport międzynarodowy – sprawdzona firma

Transport drogowy pomiędzy krajami Unii Europejskiej czy Azji to najpopularniejszy i niedrogi sposób przewożenia towarów. Z tego względu warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa Important Cargo Traffic. Firma posiada wszystkie wymagane certyfikaty, a kierowcy dodatkowo dysponują karnetem ATA, który umożliwia szybsze załatwienie formalności celnych. Ponadto podmiot świadczy usługi doradcze. Klienci mogą w każdej chwili przesłać pytania lub umówić się na konsultacje ze specjalistą.

Przedsiębiorstwo oferujetransport międzynarodowy ładunków drobnicowych, całopojazdowych oraz ponadgabarytowych, takich jak części do statków i samolotów, rozmaite maszyny, produkty spożywcze, leki, alkohole wysokoprocentowe, dzieła sztuki. Poza tym oferta zawiera także możliwość przewozu materiałów biologicznych oraz wyrobów chemicznych i medycznych, co może zainteresować przedstawicieli firm farmaceutycznych, instytucji badawczych czy uniwersytetów. We flocie znajdują się standardowe plandeki (24 tony), specjalistyczne pojazdy niskopodłogowe, platformy przeznaczone do transportu kontenerów oraz towarów o niestandardowych kształtach. Towary są zawsze odpowiednio zabezpieczone, zgodnie z aktualnymi normami.

Koszt zależy od różnych czynników, wielkości i rodzaju ładunku czy miejsca docelowe. Kosztorys zostanie przygotowany po zapoznaniu się z wymaganiami zleceniodawcy. Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, terminowej realizacji zamówienia oraz przystępnych cen.

Zostaw komentarz