Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Zofia Pawłowska 2022-10-18 0 komentarzy

Prowadzenie firmy - kiedy może przydać się pomoc adwokata ze Szczecina?

Prowadzenie firmy - kiedy może przydać się pomoc adwokata ze Szczecina?

Bez względu na to, czy przedsiębiorca dopiero zaczyna działać na rynku, czy też prowadzi firmę od wielu lat, obsługa prawna niemal zawsze się przydaje. Trudno nadążyć za zmieniającymi się przepisami, dlatego lepiej powierzyć tak ważne kwestie specjalistom. Oczywiście klienci mogą jedynie konsultować sporadycznie podejmowane decyzje z adwokatami, jednak większość przedsiębiorców wybiera stałą współpracę. Zakres świadczonych usług oraz miesięczne honorarium jest ustalane indywidualnie.

Kancelaria Adwokacka — Krzysztof Konysz proponuje obsługę prawną firm oraz spółek handlowych. Adwokat ze Szczecina pomaga już na etapie rejestracji podmiotu i przygotowania firmowych dokumentów (m.in. regulaminów, umów). Kancelaria zajmuje się też zakładaniem spółek europejskich i pomaga w procesie restrukturyzacji. Prawnicy specjalizują się również w prawie handlowym, gospodarczym i administracyjnym reprezentując klienta przed organami administracji państwowej i sądami wszystkich instancji. Właściciel firmy może w każdej chwili skorzystać z usługi doradczej.

Outsourcing usług prawnych

Przedsiębiorca każdego dnia zmaga się z mnóstwem obowiązków, dlatego takie kwestie jak obsługa prawna czy księgowa powinny być zlecone osobom z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Trudno jest posiadać kwalifikacje ze wszystkich dziedzin, a także śledzić na bieżąco wszelkie zmiany w prawie (związane z daną branżą). Adwokaci często biorą udział w negocjacjach biznesowych, weryfikują treść kontaktów czy rozwiązują spory pracownicze. Zakres świadczonych usług zależy od rodzaju i wielkości prowadzonego przedsiębiorstwa. Niektóre kancelarie świadczą dodatkowo usługi windykacyjne (na drodze pozasądowej oraz sądowej). 

Zostaw komentarz