Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Olaf Jaworski 2022-02-13 0 komentarzy

Plastikowe wizytówki, identyfikatory, gadżety reklamowe - kto produkuje?

Plastikowe wizytówki, identyfikatory, gadżety reklamowe - kto produkuje?

Misją przedsiębiorstwa POLSKIE KARTY Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie jest dostarczenie klientom wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Firma na polskim rynku działa od połowy lat 90. XX wieku.  W szerokim portfolio produktowym znajdują się wizytówki plastikowe. Artykuły są wytwarzane z wysokogatunkowego polichlorku winylu, w formacie 86 × 54 mm, grubości 760 mikronów i zróżnicowanej palecie barw. Produkty cechuje wysoka odporność na czynniki chemiczne. Obustronna laminacja zapobiega ścieraniu nadruków. W tej kategorii asortymentowej znajdują się wizytówki: brokatowe, srebrne, złote, perłowe, przezroczyste, z tłoczonymi danymi, matowe, błyszczące, gładkie, chropowate, metaliczne.

Firma jest również producentem kart zbliżeniowych wykonanych w technologii RFID. Produkty te znajdują zastosowanie w wielu branżach. Krakowskiej spółce można także zlecić wykonanie  gadżetów na potrzeby reklamowe, marketingowe i promocyjne. Ta grupa produktowa obejmuje m.in.:

  • smycze z metalowym karabińczykiem,
  • opakowania (etui) na karty upominkowe i podarunkowe,
  • firmowe zestawy biurowe,
  • zakładki do książek,
  • podkładki do salonów fryzjerskich, kosmetycznych, odnowy biologicznej,
  • spersonalizowane kartki świąteczne,
  • identyfikatory plastikowe (prostokątne, okrągłe, w kształcie łezki).

W celu zagwarantowania terminowej i szybkiej realizacji zamówień firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Jest on ustawicznie uzupełniany o nowe modele zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń w postaci drukarek cyfrowych, sitodrukowych, termosublimacyjnych oraz offsetowych. Wizytówki, karty oraz identyfikatory są produkowane w palecie barw CMYK (Cyan, Magenta, Yellow i Black) lub  PCMS (Pantone Color Maching System).

Zostaw komentarz