Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Milena Włodarczyk 2022-05-01 0 komentarzy

Oprogramowanie dla leasingu dostosowane do wymagań przedsiębiorców

Oprogramowanie dla leasingu dostosowane do wymagań przedsiębiorców

Przedsiębiorstwo opisane na stronie internetowej softman.pl zajmuje się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań przeznaczonych dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach, w tym również w obszarze wynajmu różnego rodzaju dóbr. Wśród usług znajduje się oprogramowanie dla leasingu, które uwzględnia specyficzne potrzeby podmiotów działających w tej branży.

W jaki sposób system jest w stanie pomóc przedsiębiorstwu?

Specjalny program przyśpiesza wykonanie niezbędnych czynności przede wszystkim w ramach dokumentacji, zaczynając od obsługi umowy, a kończąc na opracowaniu odpowiedniej oferty. Oprogramowanie może wyręczyć przedsiębiorstwo także w zakresie obsługi reklamacji, a nawet odzyskiwania należności. System pozwala na automatyczne traktowanie wszystkich procedur finansowych, co umożliwia znaczne ułatwienie pracy zatrudnionym osobom. W ramach obsługi back office zapewnione jest zarządzanie majątkiem, a także księgą główną. Oprogramowanie pozwala dostosować oferty do wymagań stawianych w zakresie udzielanie szybkiego leasingu, a także przeprowadzania oceny wiarygodności. Jako podstawa wykorzystywane są zewnętrzne bazy danych. Oferowane rozwiązanie odznacza się modułową budową, co pozwala na dostosowanie poszczególnych elementów do oczekiwań klienta.

Czym odznacza się oprogramowanie dla leasingu?

Dzięki zautomatyzowaniu procesów koszty obsługi klientów są ograniczone do minimum, a także pozwalają na tworzenie sersonalizowanych ofert. System jest wykonany w ten sposób, aby można było łatwo zintegrować go z innymi, zewnętrznymi programami oraz informacjami. Zintegrowane narzędzie pozwala na przechowywanie dokumentów w jednym miejscu, a tym samym ułatwia dostęp do niezbędnych danych.

Zostaw komentarz