Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Milena Włodarczyk 2020-06-02 0 komentarzy

Litery 3D na budynek

Litery 3D na budynek

W dzisiejszych czasach konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego właściciele firm robią wszystko, by zostać zapamiętanym. Jednym ze sposobów jest zakup wyżej już wspomnianych liter gwarantujących doskonałą czytelność niezależnie od warunków pogodowych oraz pory dnia. Za najnowocześniejsze uznaje się litery podświetlane 3D, o których można przeczytać więcej na stronie litery.m-ar.pl. Jest to adres cenionego przedsiębiorstwa oferującego tego typu produkty w niezawyżonych cenach. Firma ta zatrudnia wyłącznie doświadczonych specjalistów dysponujących nowoczesnymi maszynami przyspieszającymi wykonywanie zaplanowanych prac.

Powyższe litery wyposażane są w praktyczne i energooszczędne oświetlenie LED, które może świecić nieprzerwanie przez bardzo długi czas, co sprawia, że komunikat reklamowy widoczny jest nawet po zapadnięciu zmroku. Żarówki dostępne na rynku różnią się od siebie między innymi kształtem i wielkością. Mogą emitować światło w różnych odcieniach, przez co znalezienie rozwiązania dopasowanego do swoich potrzeb nie będzie problematyczne.

Najczęściej do produkcji liter wykorzystuje się stal nierdzewną, ponieważ jest to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pękanie. Może być on wystawiany na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych, gdyż niestraszna jest mu korozja. Charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością, niewrażliwością na wilgoć oraz niewielką wagą, która sprawia, że montaż liter nie jest problematyczny. Litery przestrzenne stosowane są w formie:

  • oznakowania elewacji lub dachów budynków,
  • oznakowania wewnętrznego obiektów.

Zostaw komentarz