Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Eliza Wasilewska 2019-09-02 0 komentarzy

Kredyt we frankach - Forum

Kredyt we frankach - Forum

Największa popularność kredytów we frankach przypadła na rok 2008. To właśnie wtedy zanotowano najniższą wartość kursu szwajcarskiej waluty. Banki z wielkim zaangażowaniem namawiały swoich klientów do wzięcia kredytów we frankach i obiecywały duże korzyści finansowe związane z tą decyzją. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Portal frankowicze.net to strona stworzona specjalnie dla osób mających kredyt we frankach z forum dostępnym dla wszystkich zainteresowanych. Dzięki temu frankowicze mają okazję wymienić się doświadczeniem z innymi osobami znajdującymi się w podobnej sytuacji. Wiele z kredytobiorców udzielających się na forum wytoczyło już proces swojemu bankowi i może służyć cenną poradą w tym zakresie.

Na prezentowanym portalu znaleźć można wiele przydatnych informacji o kredytach spłacanych w szwajcarskiej walucie. Dla osób zastanawiających się nad wytoczeniem procesu bankowi na pewno interesujące będą artykuły o prawomocnych wyrokach, w których sąd przychylił się do stanowiska kredytobiorców. Procesów kończących się unieważnieniem umowy kredytowej, przeliczeniem kredytu na złotówki lub wyłączeniem niedozwolonych klauzul jest coraz więcej, co bez wątpienia zachęca kolejnych frankowiczów do podjęcia podobnych kroków. Portal na bieżąco śledzi procesy dotyczące kredytów spłacanych we frankach i udostępnia swoim czytelnikom wiele informacji.

Argumentów za wytoczeniem procesu bankowi w sprawie kredytu wziętego w walucie szwajcarskiej jest bardzo wiele. Portal udostępnia rzetelnie przygotowany poradnik dotyczący podjęcia pierwszych kroków w tej kwestii, a także publikuje listę kancelarii godnych zaufania. Działalność portalu okazała się nieoceniona dla wielu osób!

Zostaw komentarz