Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Lidia Pawłowska 2023-10-11 0 komentarzy

Konwerter PFD do DWG — który program wybrać?

Konwerter PFD do DWG — który program wybrać?

Programy typu CAD są szeroko wykorzystywane przez inżynierów w wielu branżach. Wsparcie komputerowe pozwala przyspieszyć proces produkcyjny, niwelując większość błędów już na etapie projektowania. Zdarza się, że dokumentacje (pochodzące od inwestorów czy klientów) są przesyłane do pracowników w formacie pdf, który niestety nie jest obsługiwany w systemie CAD. W takim przypadku konieczne byłoby ręczne przepisywanie wszystkich wartości technicznych, co oczywiście jest żmudnym procesem. Dodatkowo istnieje spore ryzyko pomyłki i konieczności ponownego sprawdzenia wszystkich wprowadzanych parametrów.

Idealnym rozwiązaniem może tutaj być konwersja pdf do DWG lub DXF z wykorzystaniem specjalnego programu. W zaledwie kilka sekund można przenieść rysunek w celu edycji do wybranego oprogramowania CAD. Na stronie zwcad.pl można zapoznać się z nowoczesnym konwerterem pdf2cad (prostym w obsłudze). Osoby zainteresowane mogą najpierw przetestować działanie programu, dzięki dostępności bezpłatnej 30-dniowej wersji. Warto wspomnieć, że użytkownicy firmowego oprogramowania CAD — ZWCAD lub ZWCAD+ mogą kupić konwerter pdf do DWG i DXF z 50% rabatem. 

Warto zapoznać się również z pozostałą ofertą producenta, który zapewnia klientom przeszkolenie z obsługi proponowanych systemów cadowskich, dostęp do wielu nakładek branżowych oraz wsparcie techniczne. 

Zostaw komentarz