Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Olaf Jaworski 2023-07-05 0 komentarzy

Karty plastikowe — rodzaje i zastosowanie

Karty plastikowe — rodzaje i zastosowanie

Jeszcze do niedawna karty produkowane są przy użyciu plastiku, kojarzyły się użytkownikom głównie z popularnym środkiem płatności zbliżeniowych. Obecnie tego rodzaju produkty znajdują zastosowanie w wielu innych branżach, dzięki szerokiej funkcjonalności. Producenci proponują następujące rodzaje kart:

  • lojalnościowe i podarunkowe,
  • miejskie i rodzinne,
  • dostępowe, 
  • identyfikatory. 

Karty plastikowe są wykorzystywane m.in. w systemach komunikacji miejskiej, w celu identyfikacji użytkowników klubów fitness czy pływalni, podczas rejestracji czasu pracy oraz dostępu do określonych pomieszczeń w budynku (m.in. na uczelni, w szpitalu czy laboratorium). Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na zamówienie wizytówek wykonanych z plastiku, zastępując nietrwałą formę papierową. Ponadto właściciele hoteli udostępniają pokoje na wynajem z dostępem do obiektu właśnie za pomocą karty zbliżeniowej. 

Na stronie internetowej polskiekarty.pl można zapoznać się z ofertą krakowskiej firmy, która jest obecnie jednym z czołowych producentów kart plastikowych w kraju oraz na terenie całej Europy. Każdego miesiąca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym powstaje około 3 milionów kart. Marka wprowadziła niedawno do oferty modele ekologiczne, które powstają z recyklingowanych materiałów. Klienci mają do wyboru wiele dodatkowych usług świadczonych przez małopolskiego producenta (m.in. użycie materiału kolorowego lub przezroczystego oraz lakieru matowego i błyszczącego, zastosowanie modułu zbliżeniowego czy pamięci chip).

Zostaw komentarz