Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Olga Górska 2022-11-25 0 komentarzy

Jakie tematy tworzą blog IT?

Jakie tematy tworzą blog IT?

Firma Comarch jest miejscem nowoczesnym, które ogromny nacisk kładzie na rozwój i nadążanie za wszystkimi nowościami pojawiającymi się na rynku. Jej pracownicy zajmują się głównie dostarczaniem usług informatycznych do instytucji finansowych. Warto jednak zaznaczyć, iż to nie wszystko, na co można liczyć w tym miejscu. Oferowane są także staże, cieszące się naprawdę dużym zainteresowaniem (dzięki nim młodzi ludzie mają większe szanse na znalezienie wymarzonej pracy, ponieważ na sam koniec otrzymują certyfikat poświadczający uczestnictwo w stażu).

Co więcej, na stronie internetowej firmy można znaleźć ogromną ilość wiedzy merytorycznej oraz ciekawostek związanych z nowoczesnymi technologiami. W tym celu stworzony został specjalny blog IT. W tym miejscu dodawane są rozmaite artykuły, z których można dowiedzieć się wiele na tematy związane z informatyką i nie tylko.  Bardzo lubiane przez odbiorców są także treści o charakterze poradników. Przykładowy tytuły takich porad to:

  • Światowy Dzień Hasła — przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa,
  • Czym zajmuje się DevOps? Jakie technologie wykorzystuje w swojej pracy analityk biznesowo-systemowy?
  • Czego nie kupować programiście? Dziewięć najgorszych pomysłów na prezent dla dewelopera.

Także stażystom oferowane jest tworzenie treści na bloga. Taka forma pracy motywuje do aktywnego udziału w codziennym funkcjonowaniu firmy i uczy skutecznego poszukiwania niezbędnych informacji w wielu miejscach. Warto zatem spróbować swoich sił w takiej pracy. 

Zostaw komentarz