Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Olga Górska 2019-07-25 0 komentarzy

Jak zdobyć dużo obserwujących na instagramie?

Jak zdobyć dużo obserwujących na instagramie?

Aby z powodzeniem rozbudowywać grono obserwujących na Instagramie – jednym z absolutnie najważniejszych i najpopularniejszych portali społecznościowych zarówno w Polsce, jak i na świecie – trzeba podjąć szereg kroków, a przede wszystkim uświadomić sobie moc algorytmu. To automatyczne mechanizmy portalu decydują bowiem o zasięgach, czyli o tym, do jak wielu osób w ogóle dociera się z treścią. A przecież nie każdy, kto zobaczy post, polubi go czy zdecyduje się ba obserwowanie profilu.

W budowaniu społeczności obserwujących pomaga profesjonalna agencja crazyfejm.pl. Specjaliści wiedzą, które elementy aktywności na Instagramie decydują o sukcesie w rozwijaniu profilu. Decydujące mogą się okazać detale – zastosowanie nowych hasztagów, umiejętne oznaczanie innych kont, wstrzelenie się z optymalną datą publikacji, częstotliwość dodawania treści i wiele innych.

Efekty są szybsze, niż mogłoby się zdawać. Z osobami, które wiedzą, jak zdobyć dużo obserwujących na Instagramie, łatwiej o zbudowanie renomy, która z kolei daje przepustkę do pozyskiwania klientów dla swojej firmy lub nawiązywania współpracy w charakterze influencera.

Nigdy nie można jednak zapominać o najważniejszym – jakości postów. Nawet najzmyślniejsze sztuczki mające na celu zmylenie algorytmu, który chętnie obcina organiczne zasięgi, zdadzą się na niewiele, jeśli przestanie się dodawać ciekawe dla odbiorców posty, czyli interesujące pod względem formy i treści oraz wartościowe dla konkretnej grupy docelowej. Liczy się pomysł, różnorodność, interakcja. Nie można bazować ciągle na tych samych koncepcjach, bo to przeczy idei żywego, dynamicznego portalu, jakim od początku jest Instagram. Na szczęście w każdej chwili można skorzystać z profesjonalnego wsparcia agencji social media – zarówno na początku budowania swojej marki, jak i w trakcie.

Zostaw komentarz