Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Milena Włodarczyk 2020-07-06 0 komentarzy

Jak napisać profesjonalne CV?

Jak napisać profesjonalne CV?

Wszystko to sprawia, że właściwe przedstawienie swojej osoby na jednej lub dwóch stronach często urasta do miana prawdziwego wyzwania. Suche przedstawienie doświadczenia, wykształcenia i zainteresowań przy bardzo konkurencyjnym rynku pracy już nie wystarcza.

Profesjonalnie przygotowany życiorys to przede wszystkim podsumowanie, które w optymalny sposób zwraca uwagę rekrutera na kluczowe atuty, podkreślając unikalne cechy i kompetencje, które mogą stanowić wartość dodaną dla potencjalnego pracodawcy. Istotne jest także wyeksponowanie źródła swojej wiedzy praktycznej, czyli poprzednich miejsc pracy, w możliwie jak najbardziej przekonujący sposób. Przy tym warto pamiętać, że równie istotna, co treść, jest także szata graficzna. W dzisiejszych czasach zwykłe białe tło i standardowa czcionka lub mała estetyka oraz czytelność przy zbyt dużej liczbie ozdobników to połączenia, które nie świadczą dobrze o kandydacie. Podsumowanie kariery powinno zawierać ponadto jedynie takie informacje, które mogą być przydatne dla danego zakładu pracy.

Stworzenie atrakcyjnego dokumentu jest prawdziwym wyzwaniem. Na szczęście pisanie CV można zlecić firmie Experci Kariery. Wieloletnia obecność na rynku przekłada się na pełne zrozumienie wymagań rekrutacji krajowych i zagranicznych. Potwierdzeniem specjalistycznych kompetencji jest chociażby niezwykle wysoki odsetek (90%) zaproszeń na rozmowę, klientów, którzy postanowili swoją karierę rozwijać za pośrednictwem powyższej firmy. Oferta obejmuje ponadto szereg usług, w tym kompleksowe doradztwo w karierze.

Zostaw komentarz