Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Eliza Wasilewska 2021-03-19 0 komentarzy

Informatyk z dojazdem w

Informatyk z dojazdem w

Opisywana firma to przede wszystkim serwis komputerów i urządzeń elektronicznych. Oprócz laptopów i urządzeń stacjonarnych specjaliści zajmują się także drukarkami, smartfonami i tabletami. Poprzez regularne czyszczenie, instalację odpowiedniego oprogramowania, czy też usuwanie wirusów, są w stanie wydłużyć żywotność sprzętu o wiele lat. To oczywista oszczędność dla użytkowników prywatnych oraz przedsiębiorców.

Pogotowie Komputerowe 24h działa na terenie Warszawy oraz gmin ościennych. Dzięki temu jest w stanie dotrzeć na miejsce w ciągu kilku godzin. Szyba reakcja serwisowa to duże udogodnienie dla pracowników firm, których praca opiera się głównie na sprzęcie informatycznym. Dojazd na miejsce jest w pełni bezpłatny, a infolinia zgłoszeniowa oraz sami serwisanci są dostępni przez całą dobę.

Informatyk na telefon z Warszawy z pewnością zabezpieczy sprzęt przed utratą ważnych danych. W razie konieczności wykona kopię zapasową i zapisze dane na nośnikach zewnętrznych. W sytuacjach, w których taka utrata już nastąpiła, istnieje możliwość ponownego przywrócenia haseł, mailingu i pełnych plików. Interwencje są podejmowane bez względu na producenta sprzętu. Pracownicy prezentowanego serwisu to specjaliści wszechstronni.

Aby zlecić naprawę laptopa na warszawskich Bielanach lub innych stołecznych dzielnicach, wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na stronie internetowej wykonawcy. Konkurencyjna oferta, niskie ceny i wyjątkowa skuteczność sprawiają, że warto mieć ten kontakt zawsze pod ręką.

Zostaw komentarz