Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Helena Krawczyk 2021-08-29 0 komentarzy

CHWASTOX TURBO - środek chwastobójczy - środki ochrony roślin

CHWASTOX TURBO - środek chwastobójczy - środki ochrony roślin

Podstawową zasadą przy oprysku jest także właściwe dobranie ilości środka na chwasty oraz wody w stosunku do areału, który powinien zostać pokryty. Informacje na ten temat są zazwyczaj umieszczane na opakowaniach preparatów bądź też na dołączonych do zakupu ulotkach. Wchodząc na link opryski.com, będący serwerem sklepu online, gdzie można zamówić asortyment służący eksterminacji chwastów, dane o dozowaniu umieszczone są również na stronie z wybranym produktem. W przypadku środka typu Chwastox można potrzebne wiadomości pobrać w formie ulotki, następnie wydrukować i umieścić w widocznym miejscu w pomieszczeniu, gdzie składuje się nawozy. 

Warto również pamiętać, że stosując oprysk, należy bezwzględnie zachować dużą ostrożność. Środki ochrony roślin niwelujące chwasty to preparaty o dużym stężeniu, które mogą okazać się niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia człowieka. Przy jakichkolwiek czynnościach związanych z przygotowywaniem mieszanki opryskowej czy chociażby podczas transportowania dostarczonych przez realizatora zamówienia butelek, czy pudełek trzeba stosować odzież ochronną, w tym również osłonę górnych dróg oddechowych i oczu. 

Oprócz preparatów na chwasty oferta wspomnianego sklepu obejmuje również środki poprawiające parametry fizyczne i chemiczne upraw. Mogą one korzystnie wpływać na ilość, wytrzymałość oraz jakość zarówno zbiorów z przydomowego ogródka - owoców i warzyw, jak i na plony zbóż. Poleca się wypróbowanie dostępnych nowości, o których pracownicy sklepu chętnie udzielą wszelkich wymaganych informacji.

Zostaw komentarz