Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Milena Włodarczyk 2021-09-12 0 komentarzy

Automaty rozkładane do sof - sofa stelaż belgijski

Automaty rozkładane do sof - sofa stelaż belgijski

Poszukując solidnego dostawcy ram do łóżek sypialnianych lub innych mebli tapicerowanych z funkcją spania, warto zainteresować się asortymentem producenta ze strony drutex-concept.eu. Jest to firma istniejąca na rynku od kilkudziesięciu lat, zaopatrująca wielu producentów tego typu mebli, która wytwarza najlepsze na polskim rynku stelaże na belgijskiej i francuskiej licencji.

Bez względu na to, czy w taką konstrukcję ma być wyposażone składane łóżko typu Wall Bed, narożnik, kanapa czy sofa, stelaż belgijski z pewnością się sprawdzi. Firma ta dba, aby wszystkie rozwiązania, jakich dostarcza, były niezawodne i komfortowe w użytkowaniu. Doskonale nadają się zarówno do mebli tapicerowanych wykorzystywanych do spania okazjonalnie, jak i do codziennego użytku, ponieważ jej produkty są:

  • wytrzymałe,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • odporne na korozję.

W asortymencie producenta można spotkać automaty rozkładane do softypu Roll-out, które można z łatwością obsłużyć jedną ręką, nie używając do tego celu wiele siły.

Przedsiębiorstwo to może również zaoferować wielowarstwowe, różnej grubości materace przeznaczone do swoich automatów, gwarantując ich wysoką jakość i przystępną cenę. Jest to solidna firma, która zawsze wywiązuje się ze zobowiązań i dostosowuje się do oczekiwań klientów. Jeżeli producent mebli zażyczy sobie zmianę listew giętych na siatkę metalową czy też zechce, aby jego meble wyposażone były w regulację elektryczną, także jest taka możliwość. Pragnąc dowiedzieć się więcej, czy złożyć zamówienie na któryś z tych wspaniałych mechanizmów, wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie lub e-mailem.

Zostaw komentarz