Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Andrzej Król 2019-06-06 0 komentarzy

Skuteczne szkolenia dla handlowców

Skuteczne szkolenia dla handlowców

Czego należy wymagać od idealnego handlowca? Przede wszystkim powinna to być osoba bardzo komunikatywna, elokwentna i wygadana, z łatwością nawiązująca kontakty z ludźmi. Powinna posiadać prawdziwy „dar perswazji”, dzięki czemu udaje jej się z łatwością sprzedać dany towar lub usługę. Obowiązkowo powinna to być też osoba doskonale zorientowana w asortymencie firmy, w której pracuje. I podczas gdy w ostatnim przypadku za ową wiedzę odpowiada jedynie pracodawca, to wymienionych wcześniej umiejętności można się nauczyć lub je wyćwiczyć w innych miejscach. Pomogą w tym skutecznie profesjonalne szkolenia dla handlowców oferowane przez firmę ILLUSTRO.

Proponowane szkolenia zostały opracowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia szkoleń dla sektora sprzedaży. Programy są dedykowane i uwzględniają różnorodność oraz specyfikę kanałów sprzedaży. Decydując się na owe kursy i warsztaty, klient może mieć pewność, że będą one trafnie dobrane do konkretnego profilu handlowego danego przedsiębiorstwa.

Na szkoleniach tego rodzaju sprzedawcy i handlowcy doskonalą swe kompetencje w wielu obszarach, dzięki czemu skuteczniej i lepiej radzą sobie z zawodowymi zadaniami. Inwestycja w rozwój pracownika jest więc tak naprawdę inwestycją we wzmacnianie biznesu. Szeroki wybór tematyki szkoleń (m.in. sprzedaż w branży detalicznej, techniki sprzedaży, negocjacje, obrona ceny, skuteczna sprzedaż przez telefon, telemarketing itp.) sprawia, że każdy właściciel firmy lub HR-owiec znaleźć może najbardziej odpowiedni rodzaj.

Zostaw komentarz