Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Apolonia Wójcik 2019-04-17 0 komentarzy

Moskitiery balkonowe dla najbardziej wymagających

Moskitiery balkonowe dla najbardziej wymagających

Wiele sklepów proponuje preparaty chemiczne odstraszające insekty, którymi spryskuje się ramy okien i drzwi, lub wkłada do gniazdka fiolkę, emitującą jakiś zapach, ale czy na pewno powinno się takie środki stosować? Należy się zastanowić, jaki mogą mieć one wpływ na organizm ludzki, zwłaszcza jeśli w domu są dzieci.

Sklep ze strony tasmuj.pl oferuje prosty, skuteczny, niedrogi i wielorazowy produkt, który doskonale utrzyma wszelkie owady z dala od domu. Są to moskitiery balkonowe i okienne doskonałej jakości do nabycia w sklepie stacjonarnym w Poznaniu lub przez internet, składając zamówienie na podanej stronie. Dostępne tu moskitiery na balkon lub taras są łatwe w montażu i demontażu i wspaniale sprawdzają się, nie tylko chroniąc przed owadami, ale także przed szkodliwymi promieniami UV.

W ofercie sklepu można znaleźć siatki zabezpieczające przed owadami w różnych rozmiarach takie jak:

  • moskitiery mocowane na rzepy,
  • moskitiery lamelowe,
  • mocowane z użyciem adapterów moskitiery ramkowe samozamykające.

Produkty montowane na rzep są wykonane z siateczki poliestrowej w kolorze białym lub czarnym, natomiast lamelowe wyprodukowano z pasków z włókna szklanego obciążonego na dole gumowymi obciążnikami, dzięki czemu lamele zamykają się za wychodzącym i wracają na swoje miejsce i nie przeszkadzają w zamykaniu drzwi. 

Ramkowe moskitiery choć droższe, warte są swej ceny, gdyż dają stuprocentową ochronę przed insektami. Dzięki specjalnym łącznikom kątowym z aluminium nie skręcają się, są odporne na uszkodzenia, łatwe w montażu przy użyciu standardowych narzędzi, mają mechanizm samozamykający i doskonałej jakości siateczkę przepuszczającą wyłącznie światło i powietrze, którą można przyciąć na żądany wymiar. Czyszczone specjalną szczotką lub przy użyciu urządzeń parowych służyć będą wiele lat.

Zostaw komentarz