Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Maksymilian Kowalski 2019-06-12 0 komentarzy

Dekorowanie witryn sklepowych - kogo polecamy?

Dekorowanie witryn sklepowych - kogo polecamy?

Chcąc się wyróżnić spośród tłumu, trzeba mieć w sobie coś niezwykłego lub niepowtarzalnego – ta sama zasada dotyczy miejsc: tylko wyjątkowe, wzbudzające emocje lub intrygujące zapadną w pamięć przechodniom. Jak zatem, nie mając samemu zmysłu artystycznego lub dużych pokładów kreatywności, sprawić, by potencjalni klienci zapamiętali tę konkretną witrynę?

Tu niestety nie ma złotego środka i jednej prostej recepty na sukces, ale zawsze warto skorzystać z wiedzy i umiejętności fachowców, przed którymi dekoracje witryn sklepowych nie mają tajemnic. Dzięki temu można mieć pewność, że wystawa będzie się prezentowała estetycznie, a zarazem przyciągnie spojrzenia i wzbudzi zainteresowanie.

Do kogo się zwrócić

Dużym doświadczeniem, wynikającym z licznych realizacji, może się pochwalić Pracownia Ładnie, tworzona przez trzy projektantki. Ich prace cechują liczne odwołania do natury, są niezwykle skupione na detalu, precyzji i jakości. Inspiracje pochodzą z różnych dziedzin sztuki, również tej ludowej. Każde zlecenie jest realizowane w sposób zindywidualizowany, po szczegółowym przeanalizowaniu potrzeb klienta, jak i określeniu grupy docelowej.

W każdym projekcie można dostrzec inny motyw przewodni, dużą rolę odgrywa też kolorystyka, faktura i przestrzenność form. Wrażenie robią przede wszystkim dekoracje podwieszane, tworzone najczęściej na potrzeby centrów handlowych, restauracji. Dzięki swej lekkości nie przytłaczają, a rozweselają przestrzeń i dodają jej stylu. Warto zwrócić również uwagę na wykorzystywane materiały – niekiedy niekonwencjonalne, ale zawsze perfekcyjnie dobrane. Jakość i pasja są dostrzegalne w każdym detalu.

Zostaw komentarz